Quick Access





Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


MAKALE YAYIN ÜCRETİ


 

 


Değerli Yazarlarımız,

Dergimiz 2010 yılında yayın  hayatına başlamış ve kısa sürede birçok uluslararası indeks tarafından taranmaya başlamış olup hala bazı indeksler tarafından incelenmeye devam etmektedir. Bu süreç içerisinde siz değerli yazarlarımızdan hiç bir ücret talep edilmemiştir. Makale yayın sürecinin maliyeti şu ana kadar dergi editörü tarafından karşılanmıştır. Söz konusu ücret, süreçte yapılan yeniliklerin maliyetinin fazla olması ve hizmet kalitesinin arttırılması için dergi yönetim kurulu tarafından belirlenmiştir. Size daha iyi hizmet verebilmek için dergimizin 2016 Aralık sayısından itibaren yayınlanacak olan makalelerden 350 TL yayın ücreti alınacaktır. 1 Ocak 2017'den itibaren dergi sistemine yüklenen makaleler için ücret makale sisteme yüklendikten sonra alınacaktır. Ücreti yatırılmayan makalelerin hakem süreci başlatılmayacaktır. Makalenin hakem tarafından olumsuz raporlanması veya yazar tarafından geri çekilmesi durumunda 150 TL iade yapılır. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz. 

Banka Hesap Bilgileri

Ayşe Burcu ULUSOY

İşbankası Yeşiltepe Ankara Şubesi

Hesap No: 4220-0860290

IBAN: TR39 0006 4000 0014 2200 8602 90

ULUSOY EĞİTİM DANIŞMANLIK
YAYINCILIK ORGANİZASYON

Advanced Search


Announcements

    ORCID NO

    Starting from the month of September 2017, ORCID information will be included  in the articles which will be published in our journal. The authors have to identify their ORCID information in their articles for the articles to be published which are sent to our journal and have gone through a positively reviewer process. You can get ORCID number from https://orcid.org/ address.


    PUBLICATION LANGUAGE

    From the month of December 2017, the articles which will be sent to the journal have to be uploaded to the system in English. The articles which do not comply with the format will not be taken under review.



Address :Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yenişehir-Mersin
Telephone :0 324 361 00 01 Fax :0 324 361 00 15
Email :avrasyadergisi@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri